Canlı Destek Aç-Kapat

Aşk yaparken göz çıkartmayın

Öncelikli olarak Avrupa standartlarına (CE) ve Türkiye standartlarına (TSE) uygun ve bu logolu tüm prezervatifler güvenle kullanılabilir ve sağlıklıdır. Önemli olan sizin kendinize uygun prezervatif seçimi yapmanızdır. Cinsel hayatın çok çeşitliliği gibi prezervatiflerde uzunlukları, genişlikleri, yüzey yapıları, kokuları, boşalmayı geciktirici ya da çabuklaştırabilen yapıları ile birçok çeşitte bulunmaktadır.

Prezervatif seçimi yaparken kıyaslama yapmak için olmasını istediğiniz şeyi satıcınıza yürekli bir şekilde söylerseniz size yardımcı olacaktır. Bundan çekinen kişilerin bir arkadaştan tavsiye almaları onlar için iyi olacaktır yanlış bir seçimde yanlış bir zamanda eczane aramak zorunda kalabilirsiniz.

Gebelik Korkularından Kurtulun

Prezervatifler Latex cinsi bir maddeden yapılmaktadır bu yüzden farklı markaların farklı hammaddeler kullanacağını varsayarak farklı markalar denediğinizde sonunda mutlaka size uygun en yüksek hazzı veren markayı mutlaka bulacaksınızdır.

Eğer ilişki sonrası yanma veya kaşınma hissi oluyorsa Latex’e alerjinizde olabilir bu sefer Latex olmayan bazı prezervatif markalarına yönelebilirsiniz. Patlama yırtılma oluyorsa da yanlış bir boyutu kullanıyorsunuz demektir veya prezervatifin ucundaki sperm boşluğunu doğru kullanmadığınız içinde böyle bir sorun yaşamış olabilirsiniz

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 21 tarihinde eklendi.

WhatsApp us