Canlı Destek Aç-Kapat

Çin Topu Kullanımı Ve Faydaları

Çin topu Uzak Doğu ülkelerinin ve Tibet eczacılığının en modern afrodizyak buluşu olarak bilinmektedir. 38 adet afrodizyak bitki karışımından oluşan bu cinsel gıda takviyesi ereklerin sıklıkla karşılaştığı cinsel sağlık sorunlarının tedavisinde oldukça etkilidir. Çin topu etkisi en kuvvetli ve en doğal afrodizyaktır. Cinsel performansı güçlendirir ve erkeğin yatakta ki öz güvenini arttırmaya yardımcı olur.

Çin Topunun Eşsiz Etkileri

Ereksiyon eksikliğinden penis sertleşmemesine ve iktidarsızlığa kadar birçok cinsel sağlık sorunuyla savaşan penis sertleştirici çin topu kullanıcılarına sağlıklı ve mutlu bir seks hayatı sunmaktadır. Tibet atomu olarak da bilinen bu harika ürün 30 dk gibi kısa bir sürede mucizevi etkilerini göstermektedir.

Çin Topu ile Mutlu Geceler Yaşayın

Çin topu verimli ve tatmin edici bir seks için ihtiyaç duyduğunuz penis sertliğini size sağlarken bu sertliği ve dikliği uzun süre muhafaza etmenize de destek olmaktadır. Geçmişte yaşadığınız cinsel sağlık sorunları nedeniyle seks esnasında hissettiğiniz stres, korku ve endişe gibi olumsuz duyguları bir kenara bırakarak, hem sizin hem de partnerinizin unutulmaz bir gece yaşamasını sağlayacak çin topu hayatınızın vazgeçilmezi haline gelecek.

Cinsel ilişkiye girmeden 30 dakika önce çin topu kullanılmalıdır. Diğer ürünlerden farklı olarak yutulmadan önce sakız gibi iyice çiğnenmelidir. İçeriğindeki doğal afrodizyak karışımları nedeniyle damakta acımsı bir tat bırakabilir. Daha sonrasında ise çiğnemiş olduğunuz çin topu bir bardak su ile yutulmalıdır.

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 21 tarihinde eklendi.

WhatsApp us