Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalmayı Engelleyen Bitkiler

Erken boşalma fiziksel veya psikolojik birçok sebebe dayanmaktadır. Cinsel birleşme başladıktan sonra 3 dakikaya kadar boşalma oluyorsa bu erken boşalma olarak tanımlanır. Bunu önlemek için kimyasal ya da bitkisel birçok yola başvurulmaktadır. Geciktirici bitki erkeklerin erken boşalma sorununu engellemek için en etkili yöntemlerdendir. Doğadaki bazı bitkiler ve meyveler erken boşalma sorununu çözebilmektedir.

Geciktirici Doğal Ürünler

Bu doğal bitkiler ve meyveler hiçbir kimyasal barındırmaması ve yan etkisi olmaması bakımından geciktirici hap çeşitlerine oranla çok daha sağlıklıdır. Uzayan ilişki süresi ilişki sırasında alınan zevki artırarak her iki tarafın da mutlu olmasını sağlayacaktır.

Doğal Ürünler İle Uzun Geceler

Geciktirici bitki olarak bilinen bazı meyve ve besinler şunlardır: Ginseng, penise giden kan damarlarını etkilemesi ve ereksiyon seviyesini artırması bakımından oldukça etkili olarak bilinen bir besindir.Sarıkantaron, sinir sistemini rahatlatmasıyla bilinen bu bitki boşalmayı uzun bir süreye yaymaktadır.Yaban sümbülü, yapraklarının suda kaynatılıp içilmesiyle sinirleri gevşetir ve ilişki sırasında baskıyı azaltarak daha zevkli bir şekilde cinsel ilişki yaşanmasını sağlar.

Muz, bal ve ceviz en etkili ereksiyon geciktiricilerdendir. Afrodizyak etkisi bol olan bu yiyecekler birlikte alındığında uzun bir ön sevişme ve geç boşalmayla çok daha kaliteli bir cinsel hayata katkıda bulunmaktadır.

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 21 tarihinde eklendi.

WhatsApp us