Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalmayı Önleyen İlaçlar

Erken boşalmayı önleyen ilaçlar olarak sizlere güvendiğimiz ve kalitesi kanıtlanmış bir kaç markadan bahsedelim. Bunların birincisi sizin de mutlaka duymuş olabileceğiniz Big Man ürünüdür. Bu ürün erken boşalmanın yanı sıra ereksiyonu güçlendirici ve performansı arttırıcı özelliği ile de bilinmekte ve piyasada oldukça tutulan bir geciktiricidir. Bir diğeri ise porcodile geciktirici hap olan Almanya dan ithal edilmiş üründür. Bu üründe cinsel ilişkiden aldığınız zevki arttırmasıyla meşhur olmuş kaliteli bir bitkisel geciktiricidir.

Partneriniz İle Geceniz Yarıda Kalmasın

Erken boşalmayı önleyen ilaçlar kategorisinde üçüncü sırada yer alan ürün KLG geciktirici haptır. Cinsel ilişkiden 1 saat önce kullanılması yeterlidir. Bu harika ürün etkisini 36 sat boyunca koruyabildiği için her gün alınması önerilmemektedir. Tamamen bitkisel ürün olan klg geciktirici hap kullananların 2 günde 1 defa ürünü kullanması yeterli olacaktır. Bolt geciktirici hap erken boşalmayı önleyen ilaçlar arasındadır. Boşaldıktan sonra ki penis sertleşmesi üzerinde olumlu etkileri olduğu bilinmektedir.

Geciktirici Hap Kullanıcıları

Afrodix geciktirici hapta ilk sıralarda yerini almaktadır. Erken boşalma dönemini en sağlıklı şekilde atlatmanıza yardımcı olabilecek bir üründür. R-Pioxx herbal mixture de erken boşalmayı önleyen ilaçlar kategorisindedir. Cinsel ilişkiden 2 saat önce içilir ve 2 kapsül halinde alınır. Etkisini neredeyse 24 saat muhafaza eden güçlü bir geciktiricidir. Bu ürünü kullanıp da erken boşalma sorunu çok ciddi safhalarda yani daha ilişki başlamadan sevişme esnasında olan kişiler 1 defada 3 adet kapsül şeklinde de kullanabilirler.

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 24 tarihinde eklendi.

WhatsApp us