Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Fiyatları Düştü

Geciktiriciye ihtiyaç duyan erkekler, daha önce hiç bu ürünü kullanmamış ama kullanmak isteyenler, artık geciktirici fiyatları düştü. Daha önce 50 TL ile 60 TL arasına satılan geciktiriciler şimdi 30 Türk lirasından başlayan fiyatlar ile satılıyor. Geciktirici ne kadar? Gecikiciler krem, sprey ve hap olarak üçe ayrıldıkları için fiyatları da türlerine göre değişmektedir. Sprey ve kremler en çok satılanlar olduğu için biraz daha ucuzdur. Haplara göre 10 ile 20 TL daha uygun fiyata satılır.

Sağlığınız İçin Bitkisel Ürünler Kullanın

Geciktiricileri internetten almaya güvenmeyenler, eczanede Geciktirici ne kadar? Diye merak eder. Aslında çok fiyat farkı olmamak ile birlikte tabiki internette daha ucuzdur. Eczaneler doğrudan üreticiden almaz, aracı firmalardan alırlar, bu yüzden daha pahalıya alır daha pahalıya satarlar.

Uzun İlişkiler İçin Geciktirici Kullanın

Ama sonuçta bir sağlık kuruluşu ve zararlı olan, bakanlık onaylı olmayan bir şeyi de satmayacağı için insanlara güven verir. İnternette ne olduğu belli olmayan erotik sitelerden alacağınıza, güvenli zaten sağlık ürünleri satan, eczanelerdeki geciktiricilerden almanız sağlığınız açısından da daha güvenlidir.

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 21 tarihinde eklendi.

WhatsApp us