Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Ürünlerin Yan Etkileri Var Mıdır?

Erkeklerin korkulu rüyası olan erken boşalma sorunu çiftlerin arasındaki ilişkileri olumsuz etkileyen en önemli sorundur. Bu sağlık sorunu çözümü için erkekler mutlak bir şekilde cinsel sağlık uzmanları veya doktorlara danışarak doktor tavsiyesiyle bitkisel geciktirici ürünler kullanmak zorundadırlar. Bu konuda çekingen davranan erkekler ilişkilerinin bitme tehlikesiyle karşı karşıya kalmaktadırlar. Cinsel sağlık konusunda sorun yaşayan çiftler bu soruna çözüm bulamadıkları takdirde ayrılmaktadırlar.

En Etkili Geciktirici Ürünler

Bu noktada erkeklerin aklına gelen ilk soru bitkisel geciktiricilerin yan etkileri var mıdır sorusu olmaktadır. Öncelikle belirtmek gerekir ki bu cinsel sağlık ürünleri tamamen bitki özlerinden üretilmekte olup içerisinde kimyasal herhangi bir madde bulunmamaktadır. Bu anlamda eğer ilaçların üretildiği bitkilere karşı bir alerjiniz yoksa ilaçlar siz de herhangi bir yan etkiye neden olmamaktadır.

Daha Uzun Süreli İlişki İçin Geciktiriciler

Bitkisel geciktiricilerin yan etkileri konusunda doktorunuza danıştığınızda size alerji testi yapacaktır. Eğer alerji testi sonucunda olumsuz bir durum ortaya çıkmazsa doktorunuz size bu ilaçları hangi dozda kullanmanız gerektiğini söyleyecektir. Burada dikkat etmeniz gereken husus doktorunuzun size belirtmiş olduğu dozdan fazla ilaç kullanmamanız gerektiğidir. Doz aşımı yapmamız halinde çeşitli sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Unutmayın cinsel sağlık çiftler arasındaki ilişkileri etkileyen en önemli faktördür.

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 21 tarihinde eklendi.

WhatsApp us