Canlı Destek Aç-Kapat

Kaydırıcı Kremler

Viaxi Glide kaydırıcı kremler iki farklı çeşitte üretilmiştir. Anal kuruluk için ayrı vajinal kuruluk için ayrı olarak üretilen bu kremleri ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Vajinal ilişkiye nazaran daha fazla zorluğa ve acıya neden olan anal ilişki için kaydırıcı kremler ve anal kayganlaştırıcı jel olmazsa olmazlar arasındadır. Çünkü bu bölgenin doğal yollarla ıslanmasına imkan yoktur. Elastik bir yapıya da sahip olmadığı için cinsel ilişki sırasında kayganlaştırıcı ürünlerden mutlaka yardım alınmalıdır.

Anal Kayganlaştırıcı Jeller

Aksi taktirde bölgede yırtılmalar meydana gelebilir. Kaydırıcı kremler kullanılmadan girilen anal ilişkiler sonucunda bayan oldukça ciddi hasarlara maruz kalabilir. Zorlanmadan kaynaklı sağlık sorunları doğar. Ayrıcı ilişki boyunca aşırı derece ağrı ve acı duyulmaktadır. Erkekler için de sakıncalı noktaları mevcuttur. Kaydırıcı kremler kullanılmazsa anal ilişki zorlamasından dolayı penis de büyük oranda zarar görebilir.

Sağlığınız İçin Orijinal Ürünler Kullanın

Vajinal ilişki de durum bu kadar ciddi olmasa da bayan yine ağrı ve acı hissetmektedir.  Viaxi Glide kaydırıcı kremler kuru vajinaya zorlanan cinsel ilişkinin hem peniste hem de vajinada yaratacağı tahrişi ve zedelenmeyi önler. Her hangi bir rahatsızlık duymayan bayan her iki cinsel birliktelikte de alması gereken zevki fazlasıyla alacaktır.

Sizde Viaxi Glide kaydırıcı kremler kullanarak hem vajinaya hem de anal bölgeye konforlu ve sağlıklı bir giriş yapabilirsiniz. Cinsel bölgeyi sulandırmak için verdiğiniz çabayı ve harcadığınız enerjiyi cinsel performansınızı ve gücünüzü arttırmakta kullanabilirsiniz.

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 24 tarihinde eklendi.

WhatsApp us