Canlı Destek Aç-Kapat

Kaydırıcılar

Super glide su bazlı ve yenilebilir çilek aromalı jel kaydırıcılar arasında en popüler olanıdır. Bu özelliğini lezzetli aromasına ve tabi ki yenilebilir kayganlaştırıcı jel olmasına borçludur. Özellikle oral seks düşkünlerinin vazgeçilmezi haline gelen yenilebilir aromalı kaydırıcılar size hem lezzetli hem de keyifli bir cinsel ilişki sunmaktadır. Diğer kaydırıcılara göre yıkamak zorunda da kalmayacağınız harika bir üründür.

Aromalı kaydırıcılar ile birbirinize masaj yaparak uyguladığınızda hem jelin yaratmış oldu rahatlatıcı etki hem de aromanın yaymış olduğu hoş koku sizi ve partnerinizi zevkin doruklarına çıkartacaktır. Penisin vajinaya girmesini de kolaylaştıran kaydırıcılar bayanlar açısından zorlama ve acı olmadan konforlu seks yaşamalarını sağlayacaktır.

Rahat İlişkiler İçin Kayganlaştırıcı Jel Kullanın

Geciktirici sprey alanında devrim yaratan Joy Drops markası şimdide kaydırıcılar arasında popüler olan silikonlu ve aromalı çeşitleriyle piyasada kalitesini korumaya devam ediyor. Joy Drops kaydırıcılar cinsel hayatınıza renkli fanteziler katar. Çoğu su bazlı jellerin banyo, deniz ve havuz gibi değişik ortamlarda kullanılmamasının aksine silikonlu olma özelliği ile suya karşı dayanıklılık gösterir ve arzuladığınız her ortamda rahatça kullanmanızı sağlar.

Meyve Aromalı Kayganlaştırıcı Jeller

Silikonlu olması prezervatif kullanımına engel değildir.  Joy Drops kaydırıcılar Hipo-allerjeniktir ve cildinize asla zarar vermez. Almanya’dan ithal edilmiş bir üründür. Kiraz ve nane aromalı çeşitleri de mevcuttur. Aromalı olan diğer kaydırıcılar gibi yenilebilir ve ağızda acı bir tat bırakmaz. Özellikle naneli olanı favoriler arasındadır. Nanenin ferahlatıcı etkisi oral seks de bayanların tercihi olmaktadır.

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 24 tarihinde eklendi.

WhatsApp us