Canlı Destek Aç-Kapat

Kayganlaştırıcı Kremler

Kayganlaştırıcı kremler vajina kuruluğunun yarattığı acılı ve rahatsız edici cinsel ilişkiler için kullanılmaktadır. Çeşitli markaların bu alanda üretmiş olduğu farklı ürünler mevcuttur. Hepsi de alanında oldukça etkili ve kaliteli ürünlerdir. Fakat hem isim olarak hem de aroma olarak diğerlerinden farklı olan ve dikkat çeken bir ürün vardır. Dünyaca ünlü cinsel sağlık ürünleri üreticisi Alman Joydivision firmasının özel olarak üretmiş olduğu Cafe latte isimli kayganlaştırıcı kremler.

Kayganlaştırıcı Jel İle Acısız İlişki Yaşayın

Bu ürün isminden de anlaşılacağı üzere kahve çeşidi olan latte aromasına sahiptir. Kahve aromalı olarak alanında üretilen ilk ürün olması kullanıcıların ilgisini çekmekte ve denemeye teşvik etmektedir. Cafe latte aromalı kayganlaştırıcı kremler aroması nedeniyle hoş ve egzotik bir kokuya sahiptir. Kokusu bile cinsel dürtülerinizi harekete geçirmeye yetecektir. Hem bayanların hem de erkeklerin ortak kullanımına uygundur.

150 ml’lik tüplerde piyasaya sürülen bu kayganlaştırıcı kremler su bazlı bir içeriğe sahiptir. Anal ilişkiler için anal kayganlaştırıcı jel özellikle tercih edilen ürünler arasındadır. Kayganlaştırıcı etkisini yıkayana kadar muhafaza eder ve hemen kurumaz.

Anal ve vajinal kuruluğu gidererek kolay bir cinsel ilişki sağlayan kayganlaştırıcı kremler sizi zorlamadan sadece sekse odaklanmanıza yardımcı olur.

Sağlığınız İçin Bitkisel Ürünler Kullanın

Değişik ve egzotik aroması sayesin de oral seksler için aranılan bir ürün haline gelmiştir. Kahve aromalı kayganlaştırıcı kremler sayesinde partneriniz oral seks yaparken çok keyif alacak ve daha istekli yaptığı için sizde her zamankinden fazla zevk alabileceksiniz.

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 24 tarihinde eklendi.

WhatsApp us