Kayısı aromalı kayganlaştırıcı jel faydaları

69.00

Kayısı aromalı kayganlaştırıcı jel faydaları


Stok kodu: AE-311 Kategoriler:

JoyGlide su bazlı vajinal kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyarlı deri dostu, uzun süre kullanımında sorunsuz ve yine uzun süre kaydırma özelliğine sahip, % 100 prezervatif uyumlu, yağsız, lastik aksam ve masaj donanımı ile kullanılabilir, tatsız ve kokusuz bu üründür.

Kayısı Aromalı Kayganlaştırıcı Jel

Cinsel birlikteliklerde partnerlerin aynı şekilde haz alabilmeleri son derece önemlidir. Bazen cinsel birlikteliklerde erkek ya da bayandan kaynaklanan bazı sorunlar olabilir. Bayanlar için vajinal kuruluk problemleri son derece sorunludur. Kayısı aromalı kayganlaştırıcı jel ile birlikte tüm bu sorunlardan kurtulmanız kolay olacaktır. Vajinal kuruluk problemi bayanların cinsel birleşme sırasında oldukça acı hissetmelerine neden olabilir. O nedenle de acı hissetmemek ve zevki deneyimlemek adına kayganlaştırıcı jel tercih edilmelidir. Böylece daha yoğun hazlar yaşarken partnerinizin de daha yoğun hazları deneyimleyebilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Kayısı Aromalı Kayganlaştırıcı Jel Etkisi

Bayanlar için vajinal kuruluk problemi cinsel ilişki de oldukça büyük problemlerin habercisi olabilir. O nedenle de kuruluk probleminin ortadan kalkabilmesi adına kayısı aromalı kayganlaştırıcı jel içeriği üretilmiştir. Vajinal salgıların normalden çok daha az olduğu durumlarda yardımcı ürün olarak tercih edebilirsiniz. Böylece cinsel aktivite sırasında acı çekme hissi ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda kayısılı kayganlaştırıcı jel mükemmel kokusu ile birlikte de farklı bir heyecan katacaktır. Cinsel ilişkiye heyecan katabilmek her zaman önemlidir.

Kayısı Aromalı Kayganlaştırıcı Jel Kullanım Şekli

Cinsel ilişki de vajinal kuruluk durumunun ortadan kalkabilmesi adına kayısı aromalı kayganlaştırıcı jel avuç içine bir miktar konularak vajinaya ve iç kısımlarına doğru sürülebilir. Kayısı aroması ile birlikte oral için de uygundur. Konu: kayganlaştırıcı jel- kayısı aromalı kayganlaştırıcı jel faydaları Keywords: kayısı aromalı kayganlaştırıcı jel, kayısılı kayganlaştırıcı jel, kayganlaştırıcı jel

WhatsApp us