Canlı Destek Aç-Kapat

Kokunuz etrafınıza bütün dişileri toplayacak!

Dünyada birçok insan ilişkide bulunduğu kişilerin cinsel isteklerini arttırmak için ve ilişkiye heyecan katmak için cinsel maddelere başvurabiliyor. Cinsel parfüm bu ürünlerin içinde ilk sıralarda yer alır.

Formülü hem bayan hem de erkek için yapılandırılmış olan feromon parfüm ya da diğer ismi ile afrodizyak parfüm karşı cinsin cinsel arzularını ateşler ve size karşı uyarılmasını sağlar. Bu şekilde feromon içeriği olan cinsel isteği arttırıcı parfümleri kullanan kişi, kokuyu alan tüm karşı cins tarafından dikkat çekici bir obje haline gelir.

Bayanları Etkilemenin En Etkili Yolu

Erkeklerin kullandığı afrodizyak kokular bayan tahrik edici parfüm özelliği taşır. Bayanlarda cinsel arzuyu ve isteği ateşleyerek cinsel ilişkiye daha da istekli olmalarını sağlar. Kadınların kullanması için afrodizyak kokular ise erkek tahrik edici parfüm özelliğine sahiptir. Erkeklerin daha arzulu olmasını sağlar ve sertleşmelerine yardımcı olur.

Çeşitli kullanıcı yorumlarına göre bu parfüm direk kadınların sana sarılmasını sağlamıyor ama onların sana olan ilgilerini arttırıyor. Feromon parfüm çeşidini birçok yerden temin edebilirsiniz.

Eczaneler bu satın alım için çok uygundur. Üstelik size taksit imkanı ile yardımcı oluyorlar. Kendinizi daha iyi hissetmeniz ve özgüveninizin artması sizin elinizde. En kısa zamanda sahip olmanız dileği ile…

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 21 tarihinde eklendi.

WhatsApp us