Canlı Destek Aç-Kapat

Stag Sprey

Stag sprey Almanya’da üretilen ve tüm dünyada etkili şekilde kullanılan bir üründür. Eczane ürünü olan stag geciktirici sprey kullanmanın temel amacı erken boşalmaya çözüm özelliğidir. Erken boşalma probleminizi yok eder. Bunun yanında penis sertliğinizi ve ereksiyonunuzu da korumanıza yardımcı olur. İlişkinizin süresi maksimum düzeye çıkar. Partnerinizi ve kendinizi arzuladığınız düzeyde rahatlıkla tatmin edebilirsiniz.

Erkeklere Özel Geciktirici Ürünler

Stag sprey ile geceler daha uzun ve daha ateşli geçecek. Bayanların vazgeçemediği seks partneri haline geleceksiniz. Diğer geciktirici spreyler gibi penisinizi tamamen uyuşturarak zevk almanıza engel de olmaz. Geç boşalmanın verdiği hazla birlikte ekstra fazla zevk yaşarsınız. Unutmayın ki bayanlar uzun sevişen erkekleri sever. Sizde artık boşalma korkusu olmadan dilediğiniz kadar ön sevişme yapabilirsiniz.

Sağlığınız İçin Orijinal Ürünler Kullanın

Stag sprey renksiz ve kokusuzdur. Cinsel temas halinde partnerinize asla zarar vermez. Oral seks yapmanızı da engellemez. Cinsel ilişkiden ortalama 15-20 dakika öncesinde penisinizin uç kısmına 3 defa sıkarak uygulayın.  Eğer ön sevişmeyi uzun tutacaksanız seviştikten sonra tekrar sıkarak etkisini iki katına çıkartabilirsiniz.

Erkeklerin en büyük kâbusu olan erken boşalma sorunu sizi de esareti altına almasın. Stag sprey sayesinde korkularınızı geride bırakın ve kendinize güvenin. Cinsel sağlık sorunları kaderiniz değildir. Her sorunun bir çözümü mutlaka vardır. Artık ilişkinizin süresi sadece sizin kontrolünüz altında olsun. İlişkinizi sınırsız yaşamanın verdiği keyfi ve heyecanı partnerinizle birlikte tadın.

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 24 tarihinde eklendi.

WhatsApp us