Canlı Destek Aç-Kapat

Viaxi Glide Anal Kayganlaştırıcı Jel Kullanım Şekli

Cinsel yaşantılarda bayanın bazen acı çektiği durumlar olabilir. Cinsel birleşmelerde kaygan ortam yok ise bayan acı çekebilir ve birleşme sırasında erkeğin de zevk alması engellenebilir. Cinsel beraberliklerde bu nedenle kaygan ortam son derece önemlidir. Anal yoldan cinsel birleşme yaşanacak ise anal kayganlaştırıcı jel kullanılmalıdır.

İlişkide zorlanmaların yaşanmaması adına ve partnerlerin zevk alabilmeleri adına özel olarak farklı bir içerik ile hazırlanmış olan Viaxi Glide anal kayganlaştırıcı jel ile birlikte anal birleşmeler çok daha zevkli bir hale gelecektir.

Viaxi Glide Anal Kayganlaştırıcı Jel Etkisi Kullanım Şekli

Anal birleşme tercih eden çiftler için özel bir içerik ile hazırlanmış olan Viaxi Glide anal kayganlaştırıcı jel tamamen renksiz ve kokusuz bir üründür. Ürün deri dostudur ve alerji oluşuma sebep olmaz. Su bazlı ürün daha uzun süre ortamın rahatlamasını ve kaygan kalmasını sağlamaktadır.

Anal birleşmelerde kuruluk çoğu zaman cinsel anlamda ilişkinin çok zor olmasına neden olmaktadır. Burada Viaxi Glade kalitesi ile birlikte uzun süren bir kaygan ortam hazırlanmaktadır.

Viaxi Glade Anal Kayganlaştırıcı Jel Kullanım Şekli

Cinsel birliktelikte Viaxi Glade anal kayganlaştırıcı jel ürününden avuç içine sıkın. Daha sonra tüm penis yüzeyine ürünü uygulayın. Prezervatif ile uyumlu olduğu için prezervatif üzerine de uygulanabilir. Aynı zamanda birleşmenin yaşanacağı bölümlere de ürünü direkt olarak uygulayabilirsiniz. Vajina ile de uyumlu olduğu için vajinal kuruluk için de tercih edebilirsiniz.

Konu: anal kayganlaştırıcı- viaxi glide anal kayganlaştırıcı jel 100ml

Keywords: Viaxi Glide anal kayganlaştırıcı jel, anal kayganlaştırıcı jel, Viaxi Glide

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 24 tarihinde eklendi.

WhatsApp us