Canlı Destek Aç-Kapat

Viaxi İntimate Hijyen Mendili

Vajinal hijyen nasıl sağlanır

Bayanlar için vajinal bakım son derece büyük bir önem taşımaktadır. Vajinal bakım için sabun içeren ürünlerin kesinlikle uygulanmaması gereklidir. Çünkü bu tarz ürünler kesinlikle yanma ve tahriş oluşturabilirler. Siz de Viaxi İntimate hijyen mendili tercih ederek daha temiz ve bakımlı bir vajinaya sahip olabilirsiniz.

Sıradan ürünler vajinada kuruluk oluşturabilecek ve aynı zamanda PH dengesine uygun olmadığı nedenle de tahrişe neden olacaktır. Viaxi İntimate ve vajinal kayganlaştırıcı jel ile birlikte kuruluk ve tahriş sorunlarınız ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda da mantar oluşumu gibi sorunlardan da ortadan kalkacaktır. Cinsel sağlık için kullanılması gereken ürünlerdir.

Viaxi İntimate Hijyen Mendili Etkisi

Genital bölgenin son derece iyi bir şekilde temizlenmesi gereklidir. Aynı zamanda PH değerinin de korunması adına Viaxi İntimate hijyen mendil tercih edilmelidir. PH dengesi korunduğu ve sabun içermediği için kuruluk yapmadığı için oldukça etkilidir. Bunun yanı sıra asidik ortamı koruduğu için dış genital bölgede bozulma olmaz.

Aynı zamanda vajina hijyen mendili kolay taşınabilir olduğu için de her zaman çantanızda yanınızda bulundurabilirsiniz.

Viaxi İntimate Hijyen Mendili Kullanımı

Vajinal hijyenin sağlanabilmesi adına Viaxi İntimate hijyen mendili kullanımı da oldukça kolaydır. Ürünü direkt olarak vajina bölgesine uygulayabilir ve de vajina bölgenizi silebilirsiniz. Hiçbir şekilde tahriş oluşmayacağı için ürünü dilediğiniz kadar çok kullanabilirsiniz. Bakım ürünleri tercih ederken mutlaka bu noktada PH değerine bakmalı ve de bu şekilde ürünleri tercih etmelisiniz.

Konu: vajina bakım ürünleri eczanelerde,  Viaxi İntimate hijyen mendili 10lu paket

Keywords: Viaxi İntimate hiyjen mendili, vajina hijyen mendili, Viaxi İntimate

Kategori: Genel admin tarafından Ocak 24 tarihinde eklendi.

WhatsApp us